Новини 2017-10-16 14:15

Transparency International розповіла, який орган в Україні є найбільш корумпованим

Фіскальна служба і митниця мають високий рівень корупції через величезний вплив на бізнес.

Державна фіскальна служба є найбільш корумпованим органом в країні. Про це заявив виконавчий директор міжнародної антикорупційної організації Transparency International в Україні Ярослав Юрчишин в інтерв'ю Українським новинам.

"Я думаю, що Фіскальна служба і митниця з-за величезного впливу на бізнес. Бізнес - це ресурси і відповідно можливість впливати на позицію. На рівень корупції найбільш впливають суди. Зі 176 країн ми на 131 місці в рейтингу сприйняття корупції. Нам потрібно істотно перезавантажити відносини суспільства, держави і бізнесу. Я переконаний, що у нас є всі шанси продемонструвати, що ми боремося з корупцією ефективно", - сказав Юрчишин.

Він додав, що у 2013 році лідером за корупцією була Державна автомобільна інспекція (ДАІ), а зараз патрульна поліція фактично лідер з довіри у громадян.

У той же час є нові лідери корупції у держорганах, зокрема, сфера охорони здоров'я та сфера освіти.

Нагадаємо, Transparency International склала рейтинг прозорості 100 українських приватних та державних компаній на підставі аналітичного дослідження, згідно з яким далекими від стандартів прозорості в Україні виявилися 62% топ-компаній

схожі новини