Новини 2017-10-19 10:30

Пол Ролінсон: Сьогодні світ досить далекий від запровадження глобальної угоди з оподаткування

Уряди конкретних країн досить скептично ставляться до цієї ідеї, бо хочуть, щоб податки надходили саме в їхню казну.

В ідеалі потрібно прагнути до глобальної угоди з оподаткування, якої всі дотримуватимуться, але сьогодні світ досить далекий від запровадження чогось такого. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив директор міжнародної компанії з юридичних консалтингових послуг Baker McKenzie Пол Ролінсон, коментуючи тенденцію до мінімізації оподаткування.

За його словами, уряди конкретних країн досить скептично ставляться до цієї ідеї, бо хочуть, щоб податки надходили саме в їхню казну. Однак вони так само хочуть, щоб їх сприймали так, ніби вони все роблять правильно.

«У підсумку нині не видно глобального рішення цієї проблеми, яке б задовольнило всіх. Але я думаю, ми принаймні рухаємося в напрямі відкритого діалогу про те, що правильно, а що ні, що прийнятно для суспільства, а що ні. І в цьому також є своя динаміка», - сказав Ролінсон.

Водночас він додав, що не бачить жодної магічної «срібної кулі», яка моментально б подолала цю проблему.

Біографічна нота:

Пол Ролінсон (Paul Rawlinson) — виконавчий директор компанії Бейкер Маккензі. Народився в Манчестері. У 1984 році отримав ступінь бакалавра права в Університеті Кента, Кентербері. У 1985-му здобув вищу юридичну освіту в Університеті Парижа ХІ. Працює в Бейкер Маккензі з 1986 року. У жовтні 2016-го призначений виконавчим директором компанії.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

 

схожі новини