Новини 2017-10-19 11:56

У Латвії розпочалися міжнародні військові навчання Mazais Namejs

У навчаннях братимуть участь військові Латвії, Литви, Естонії, Данії та США, а загальне число учасників маневрів перевищить 2700.

У Латвії 19 жовтня починаються міжнародні військово-польові тактичні навчання "Mazais Namejs 2017". Про це повідомляє канал tvnet.lv.

Відповідні навчання організовує Земесардзе (військове ополчення Латвії), а загальне число учасників маневрів перевищить 2700.

У навчаннях братимуть участь, зокрема, військові і резервісти Національних збройних сил Латвії, а також ополченці і військовослужбовці з Литви, Естонії, Данії та США.

Метою навчань є підвищення рівня підготовленості бригадних підрозділів, вдосконалення взаємодії особового складу підрозділів, навичок процесу прийняття рішень і реагування.

Зазначається, що найбільш активні дії під час навчань "Mazais Namejs" плануються 19-22 жовтня на об'єкті "Межайне" в Скрундському краї та 27-29 жовтня в околицях Лімбажі, Алоі, Дагда і Алуксне.

Під час навчань передбачено пересування колон військового транспорту по головних і регіональних автошляхах до Скрундського, Лумбажського, Алойського, Дагдського і Алуксненського країв.

Як повідолялось, 16 жовтня у Латвії стартували масштабні військові навчання "Срібна стріла-2017" за участю 11 країн НАТО, які триватимуть до 29 жовтня.

схожі новини