Новини 2017-10-20 18:49

Столтенберг назвав дату саміту НАТО у 2018 році

Генсек заявив, що наступний саміт Північноатлантичного альянсу відбудеться 11 та 12 липня 2018 року в Брюсселі.

Генеральний секретар НАТО Єнса Столтенберга повідомив, що наступний саміт Північноатлантичного альянсу відбудеться 11 та 12 липня 2018 року в Брюсселі (Бельгія). Про це йдеться у відповідному повідомленні, яке розповсюдила у п'ятницю, 20 жовтня, штаб-квартира НАТО, передає УНІАН. 

"Я радий повідомити, що наступний саміт НАТО відбудеться 11 та 12 липня 2018 року в Брюсселі", - сказав Столтенберг.

За його словами, союзники "ще більше посилять зв'язок між Європою та Північною Америкою, на якому заснований наш союз, оскільки ми продовжуємо адаптувати наш Альянс в 21-му столітті". 

"У відповідь на виникаючі загрози НАТО проводить найбільше посилення нашої колективної оборони. Наші багатонаціональні бойові групи на сході Альянсу тепер працюють в повну силу, ми зміцнюємо нашу присутність в Чорноморському регіоні. Також ми посилюємо наші зусилля у боротьбі з кібератаками і гібридною загрозою", - наголосив генсек.

Також Столтенберг зауважив, союзники разом з країнами-партнерами та організаціями будуть боротися з тероризмом та зберігати стабільність в регіоні.

"Ми активізуємо свої місії з підготовки, консультування та сприяння афганським силам, щоб гарантувати, що їхня країна ніколи не стане притулком для міжнародних терористів. Ми підтримуємо глобальну коаліцію для перемоги над ІДІЛ і працюємо над зміцненням таких партнерів, як Ірак. Ми будемо поглиблювати відносини між НАТО і Європейським Союзом на благо всіх наших народів", - підкреслив він.

Як повідомлялось, в Україні в 2020 році вперше відбудеться сесія Парламентської асамблеї НАТО

схожі новини