Новини 2017-10-22 16:06

США завдали авіаудару по позиціях ІДІЛ в Афганістані, загинули щонайменше 40 бойовиків

Загинули щонайменше 40 бойовиків, серед яких двоє тренерів.

США завдали авіаудару по навчальному центру терористичної організації "Ісламська держава" в східній провінції Афганістану Нангархар. Про це пише агентство Khaama Press.

У поліції провінції заявили, що загинули щонайменше 40 бойовиків, серед яких двоє тренерів. У результаті удару також знищено кілька видів зброї, амуніції і вибухові пристрої.

Нагадаємо, 22 жовтня в Афганістані відбулося кілька вибухів. Один з них прогримів на півночі країни в провінції Тахар. Щонайменше двоє людей загинули і ще вісім отримали поранення різного ступеня тяжкості. Вибух стався в готелі "Сінара Базар" в районі Ішкаміш. Пізніше стало відомо про ще один напад біля військового навчального центру в столиці Афганістану Кабулі. Терорист-смертник підірвав начинений вибухівкою автомобіль, коли військові сідали в автобус біля центру. Загинули щонайменше 15 солдатів, включаючи курсантів та їх інструкторів, ще четверо отримали поранення.

Крім того, 20 жовтня в Афганістані сталися два напади терористів-смертників, загинуло понад 70 осіб.

Як повідомлялось, у Афганістані членами радикального руху "Талібан" було скоєно серію терактів, жертвами яких стало щонайменше 78 осіб. Так, у результаті нападу талібів на поліцейський відділок в місті Гардез, розташованому в афганській провінції Пактія, загинули щонайменше 21 правоохоронець та 20 цивільних. Ще 48 поліцейських та 110 цивільних осіб отримали поранення внаслідок атаки.