Новини 2011-04-07 12:26

СБУ завершила розслідування вибухів у Макіївці

Слідчий відділ Управління Служби безпеки України завершив розслідування кримінальної справи за фактом вибухів у Макіївці (Донецька область) 20 січня й передав її в прокуратуру Донецької області. Про це сказано в повідомленні прес-служби СБУ.

Відповідно до повідомлення, завершено розслідування справи, порушеної за статтею 258 (терористичний акт) Кримінального кодексу.

Під час розслідування справи обвинувачення в організації цих вибухів висунуто двом жителям Донецької області, які вже завершили ознайомлення з матеріалами справи.

У рамках досудового слідства проведено понад 40 слідчих відтворень, понад 30 експертиз, понад 20 очних ставок.

7 квітня матеріали справи направлено в прокуратуру Донецької області для затвердження обвинувального висновку з метою подальшої передачі в суд.

Нагадаємо, як заявило поінформоване джерело в Донецькому облуправлінні Служби безпеки, оперативники СБУ під час слідчих дій у справі про "макіївські вибухи" переконалися, що затримані міліцією підозрювані теракт здійснити не могли.

А матері двох затриманих підозрюваних за цією справою вважають, що хлопців звинувачують у тому, чого вони не скоювали. Більше того, вони завляють про погрози і підробку документів з боку правоохоронців.

Нагадаємо, 14 лютого правоохоронні органи затримали двох підозрюваних в організації вибухів у Макіївці. Їм висунули звинувачення по статті "Теракт".

Вранці 20 січня в Макіївці сталися двавибухи: один з них - біля центрального міського ринку, інший - біля входу в будівлю державного підприємства "Макіїввугілля".

Недалеко від об'єктів, де сталися вибухи, було виявлено приклеєний до стіни конверт, у якому містилася вимога виплатити 4,2 млн євро й погрози вчинити 5 вибухів о 17:00 того ж дня у разі їх невиплати.За грошима невідомі "підривники"так і не прийшли.

схожі новини