Новини 2017-10-30 13:54

У Міноборони повідомили, що з РФ на Донбас перекинули арсенал важкого озброєння

Протягом минулого тижня на окупований Донбас надійшли, зокрема, чотири вантажні автомобілі типу "Урал" та дві одиниці систем залпового вогню "Град".

Речник Міністерства оборони з питань АТО Андрій Лисенко повідомив, що з території РФ на окупований Донбас протягом минулого тижня надійшов арсенал важкого озброєння.

"Упродовж минулого тижня зафіксовано перетин російсько-українського кордону з боку Російської Федерації ворожою технікою. Це 4 вантажні автомобілі типу «Урал», 4 одиниці гаубиць калібром 122 мм, 2 одиниці систем залпового вогню «Град» та 4 бойові броньовані машини", – розповів Лисенко.

Він також зазначив, що фіксується збільшення обсягів постачання паливно-мастильних матеріалів з Росії до окупованих територій України.

"Водночас серед бойовиків російсько-окупаційних військ зростає невдоволення умовами проходження військової служби та низьким рівнем грошового забезпечення. Нині чимало з них намагаються звільнитися з лав незаконних збройних формувань з метою подальшого зарахування до приватних військових компаній та проходження служби в кризових регіонах світу, зокрема в Сирії", - зауважив речник Міноборони.

Раніше Лисенко розповів, що за даними ГУР, у зоні АТО бойовики продовжують гинути внаслідок застосування зброї під час особистих сутичок після вживання алкоголю та наркотиків.

Нагадаємо, у вересні місія ОБСЄ зафіксувала три колони військової техніки поблизу окупованого бойовиками "ЛНР" селища Георгіївки. Крім того, спостерігачі повідомили про 153 танки бойовиків неподалік від Донецька.

схожі новини