Новини 15:52

Проти Берлусконі повторно відкрили провадження за зв’язки з мафією

Скандальний екс-прем'єр підозрюється в організації актів терору у Флоренції, Мілані та Римі, під час яких 1993 року загинуло 10 цивільних громадян.

Прокуратура Флоренції повторно відкрила кримінальне провадження проти колишнього прем’єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі через імовірну причетність до мафіозних угрупувань. 

За словами працівників прокуратури, слідство отримало записи розмов очільника італійської мафії Джузеппе Гравіано, у яких він згадує ім’я медіа-магната.

Водночас Гравіано заявив, що Берлусконі заохочував насильство задля власних політичних цілей, сподіваючись вигнати стару гвардію італійських політиків.

Екс-прем’єр підозрюється в організації актів терору у Флоренції, Мілані та Римі, під час яких 1993 року загинуло 10 цивільних громадян.

За даними слідства, посередником у організації терорів виступав мільйонер Марчелло Делл'утрі.

Нагадаємо, 18 вересня 2017 року колишній прем'єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що повертається у політику, виклавши проєвропейську політичну платформу на з'їзді своєї партії Forza Italia.

Зазначимо, у жовтні 2015 року проти колишнього прем'єр-міністра Італії Сільвіо Берлусконі в Україні відкрито кримінальне провадження за відвідування окупованого Росією Криму.

Як повідомлялося, у 2013 році політик був визнаний винним у фінансовому шахрайстві та створенні тіньових фондів, та був засуджений до чотирьох років тюрми. Однак, через стан здоров'я та літній вік, покарання було замінено суспільно-корисними роботами.

схожі новини