Новини 2011-04-07 17:52

Чиновники Держкомветмедицини за два тижні назбирали $400 тисяч хабарів

Співробітники Служби безпеки України вилучили близько 400 тисяч доларів в рамках розслідування кримінальної справи стосовно високопосадовців Державного комітету ветеринарної медицини України. Про це Тижню повідомили у прес-центрі СБУ.

«Встановлено, що ця готівка накопичувалася протягом останніх двох тижнів – зібрані з підприємців за надання дозвільних документів різні суми хабарів зберігалися у банківських комірках, а згодом мали бути розподілені між включеними у протиправну схему керівниками Комітету», - повідомили у відомстві.

Згідно з повідомленням, 29 березня у ході спецоперації співробітники СБУ затримали під час одержання хабара у розмірі 42 тис. дол одного із заступників Голови, а також керівника регіонального підрозділу Комітету та ряд залучених ними для одержання хабара посередників.

За цим фактом  стосовно вказаних  осіб  Генеральною прокуратурою України порушено кримінальну справу за ознаками вчинення злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (тобто одержання хабара в особливо великих розмірах особою, що займає особливо відповідальне становище).

Нагадаємо, 1 квітня Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України у Севастополі спільно з міською прокуратурою викрили організовану злочинну групу, учасники якої систематично вимагали хабарі від бізнесменів. За інформацією ГУБОЗ МВС України, до складу ОЗГ увійшли заступник керівника управління і троє інспекторів відділу однієї з інспекцій Державного басейного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання риболовства в АРК.

схожі новини