Новини 15:21

Прокуратура запідозрила екс-посадовців КМДА у завданні збитків на 500 млн грн

Головне управління комунальної власності у Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було реалізовано за участі задіяних у схемі підконтрольних суб’єктів господарювання.

Прокуратура міста Києва разом з Управлінням захисту економіки у місті Києві ДЗЕ Національної поліції України провела повідомила про підозру колишнім посадовцям Київської міської державної адміністрації в рамках розслідування за фактом незаконного відчуження комунального майна, що призвело до збитків у сумі понад півмільярда гривень.

Зазначається, що загалом слідчими прокуратури проведено 19 обшуків.

"Встановлено, що посадовими особами Київської міської державної адміністрації, у 2006-2011 роках, спільно з групою суб’єктів господарювання створено схему, спрямовану на незаконне відчуження комунального майна, шляхом прийняття участі у проведенні торгів та аукціонів, з метою набуття права власності на майно за заниженою вартістю для подальшого його використання або перепродажу", - повідомляє прес-служба прокуратури міста Києва.

За їхніми даними, Головне управління комунальної власності у місті Києві відчужило 381 об’єкт нерухомості, з яких близько 50% було реалізовано за участі задіяних у схемі підконтрольних суб’єктів господарювання.

"Досудове розслідування у кримінальному провадженні, розпочатому за ч. 5 ст. 191 КК України, триває. Встановлюються причетність інших осіб до скоєння цього злочину", - зазначається у заяві.

Крім того, на об’єкти нерухомості, що були незаконно відчужені з комунальної власності, накладено арешти.

Нагадаємо, 30 жовтня прокуратура міста Києва повідомила про підозру у незаконній видачі кредитів на 500 млн грн п'ятьом членам кредитного комітету банку "Михайлівський".