Новини 2017-11-10 08:15

Чалий розповів, що передбачає оборонний бюджет США для України

За словами посла, проект закону санкціонує надання летальних озброєнь оборонного характеру.

Проект оборонного бюджету США на 2018 рік передбачає 350 млн дол. на безпекову допомогу Україні та розширення напрямків підтримки. Про це повідомив посол України в США Валерій Чалий на своїй сторінці у Facebook

Він зазначив, що проект закону санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру. Крім того, до нього включені кошти на реабілітацію поранених воїнів у медичних установах США, навчання та підготовку українських медичних фахівців у цій сфері.

"Вперше пропонується надати Україні такі оборонні засоби: радіолокаційні засоби протиповітряної оборони та спостереження за надводною ситуацією; військово-морські протимінні засоби; кораблі прибережної дії та берегової охорони", – повідомив Чалий.

Як повідомлялося, проект оборонного бюджету США передбачає виділення допомоги Україні в сфері безпеки і підтримку програми країн Балтії щодо стримування агресії з боку Росії.

Нагадаємо, 10 вересня Комітет з питань асигнувань Сенату США затвердив законопроект, який передбачає у 2018 році збільшення фінансової допомоги Україні на безпекові цілі.  Згодом, 15 вересня, Сенат США ухвалив Закон про бюджет на потреби національної безпеки на 2018 фінансовий рік.