Новини 2017-11-10 11:32

Нацкомісія внесла лося до Червоної книги України

Голосування проходило в таємному форматі.

Національна комісія з питань Червоної книги 9 листопада внесла лося до Червоної книги України. Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook координатор руху за права тварин UAnimals Олександр Тодорчук.

Він зазначив, що голосування проходило в таємному форматі.

"Перемога! У ці хвилини завершилося засідання Національної комісії з питань Червоної книги України. Незважаючи на тиск мисливських лобі, більшістю голосів було прийнято рішення про необхідність внесення лося в Червону книгу. Голосування проходило в таємному форматі (24 голоси за, 6 проти, 1 утримався)", - повідомив Тодорчук.

Він також наголосив, що тепер Міністерство екології може остаточно внести тварину в Червону книгу і захистити її від знищення. Тодорчук також додав, що міністр Остап Семерак готовий до цього кроку.

Нагадаємо, у жовтні міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак підписав узгоджений Міністерством агрополітики та Міністерством екології та природних ресурсів ліміт на відстріл 160 лосів, популяція якого останнім часом в Україні критично зменшилася.

Як повідомлялося, 4 серпня в Україні набув чинності закон, який посилює кримінальну відповідальність за жорстоке поводження з тваринами. 

схожі новини