Новини 15:24

Голову НАЗК звинуватили в фальсифікації результатів перевірок

За словами керівника одного з департаментів Агентства, Корчак давала незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів.

Керівник Департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції Ганна Соломатіна звинуватила керівництво Агентства в фальсифікації результатів спеціальних і повних перевірок. Про це вона сказала в ході брифінгу в вівторок, 14 листопада.

"Голова і члени НАЗК займаються фальсифікацією результатів спеціальних та повних перевірок. Особисто я отримала від голови НАЗК (Наталія Корчак – Ред.) незаконні вказівки щодо повних перевірок окремих народних депутатів, по результатах, щоб вони були, як то кажуть, "чесними і правдивими" у лапках, щоб не було порушень", - зазначила Соломатіна.

За її словами,  перевірка діяльності департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК у січні 2017 року виявила факти фальсифікацій результатів спеціальної перевірки кандидатів на посади державної служби.

Як повідомлялося 13 листопада, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) розслідує низку справ, у яких фігурує голова Національного агентства з питань запобігання корупції (НАЗК) Наталія Корчак.