Новини 2017-11-14 16:10

У Сирії вбили російського боксера, який воював на боці бойовиків "ІДІЛ"

Вячеслав Лапшін загинув ще у березні 2016 року.

У Сирії вбили боксера з Уфи (РФ) Вячеслава Лапшіна, який воював на боці бойовиків "Ісламської держави" (ІДІЛ). Про це повідомляє російське видання "Риа Новости.

За словами сестри Ольги Лапшіної, боксер загинув в березні 2016 року. Його вдова Руфіна і четверо дітей повернулися в Росію 13 листопада. Літак доправив їх з Сирії в Грозний.

Лапшіна додала, що її брат - професійний спортсмен, боксер - прийняв іслам в 15 років. У червні 2015 року Лапшін разом з дружиною і трьома дітьми поїхали до Туреччини по туристичній путівці, проте назад в Росію вони не повернулися, а потім і переїхали в Сирію.

Руфіна Лапшіна, залишившись вдовою, була змушена знову вийти заміж. Молодшу, четверту, дитину вона народила в другому шлюбі. За словами Лапшіної, вдова її брата одинадцять разів намагалася втекти на батьківщину із Сирії, але всі спроби закінчувалися невдало.

Раніше у Сербії прокуратура порушила 45 справ з кінця 2014 року стосовно найманців, які беруть участь у військових конфліктах за кордоном, в тому числі на Донбасі.