Новини 2017-11-14 18:33

В Україні визначили найкращого спортсмена жовтня

Нагороду отримав лідер сучасної спортивної гімнастики Ігор Радівілов та його тренер.

У вівторок, 14 листопада, в Олімпійському домі відбулося вшанування найкращого спортсмена та тренера України жовтня. Про це повідомили у прес-службі Національного Олімпійського Комітету (НОК) України.

З рук президента Національного олімпійського комітету України Сергія Бубки свої заслужені нагороди – дипломи, пам’ятну статуетку та грошові премії отримали лідери сучасної спортивної гімнастики не тільки України, а й світу – Ігор Радівілов та його особистий наставник В’ячеслав Лаврухін.

Нагадаємо, високого визнання НОК бронзовий призер Олімпіади-2012 в Лондоні Ігор Радівілов удостоєний завдяки блискучому виступу на чемпіонаті світу. В канадському Монреалі досвідчений українець в опорному стрибку здобув «срібло», поступившись першому місцю лише однією тисячною балу (!).

Ще в одному фіналі – у вправах на кільцях Ігор Радівілов також продемонстрував гарний результат, увійшовши у ТОП-6 найсильніших гімнастів Планети.

«Ігор – яскравий приклад успішної особистості, яка ніколи не зупиняється на досягнутому. Ми чудово пам’ятаємо його «бронзовий» виступ в Лондоні-2012. Зовсім трохи йому не вистачило, щоб посісти місце на п’єдесталі пошани в олімпійському Ріо-2016, але все ж таки в Бразилії наш герой увійшов в історію. На його честь був названий елемент - опорний стрибок The Radivilov», - сказав під час церемонії Бубка.

Як повідомлялося, український спортсмен Ігор Радівілов посів третє місце у вправах на кільцях на чемпіонаті Європи зі спортивної гімнастики.

схожі новини