Новини 21:23

У Генпрокуратурі підтвердили затримання Комарницького

Співробітники Генеральної прокуратури України затримали голову фракції Блоку леоніда Черновецького в Київській міській раді Дениса Комарницького. Про це повідомив глава прес-служби Генпрокуратури Юрій Бойченко.

“Затримання відбулося співробітникам Генеральної прокуратури України”, - заявив Бойченко.

Він відмітив, що Комарницький затриманий на три доби за статтею 115 Карно-процесуального кодексу.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про затриманняправоохоронними органами депутата Київради Дениса Комарницького.

Нагадаємо, на сесії Київради 13 березня голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов заявив про незаконне відчуженняв період з 2007 року по липень 2010 року 3,5 тис. га землі в Києві.

Попов зазначив, що коли говорив про активи міста, які необхідно повернути, то в першу чергу мав на увазі саме Комарницького. У свою чергу Комарницький відповів, що вважає недоцільним повертати відчужене майно в комунальну власність Києва.

У 2009 році компанії "Новий регіон", яку пов'язують із зятем мера Києва Леоніда Чернівецького депутатом Київради від Блоку Черновецького В'ячеславом Супруненком, було продано комунальні пакети акцій ХК "Київміськбуд" (80%), "Київгаз" (28,46%), "Київхімволокно" (51%), "Київводоканал" (25,46%).

При цьому пакет акцій ХК "Київміськбуд", який експерти оцінювали в 1 млрд доларів (разом з усіма активами холдингу), було продано за 114 млн гривень. 

схожі новини