Новини 2017-11-21 15:34

Прокуратура оголосила підозру екс-директору "Олімпійського"

Підозрюваного звинувачають в причетності до розкрадання державних коштів під час підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.

Прокуратура міста Києва оголосила підозру колишньому директору ДП "НСК "Олімпійський" в причетності до розкрадання державних коштів під час підготовки до Чемпіонату Європи з футболу 2012 року.  Про це написав генеральний прокурор України Юрій Луценко у Facebook.

"В рамках провадження Київської прокуратури та К СБУ про розкрадання коштів Євро - 2012 проведено обшуки та оголошено про підозру екс директору ДП "Олімпійський", генеральному директору фірми - підрядника і директору посередницької структури. Сума збитків лише при закупівлі сидінь для стадіону - 27 млн грн. 2011 року", - йдеться у заяві.

Зокрема, слідство встановило, що під час підготовки та проведення в Україні "Євро-2012", службовими особами було придбано за значно завищеною вартістю сидіння для трибун стадіону з подальшим виведенням коштів у готівку.

"У порядку визначеному законом, підготовлено повідомлення про підозру колишньому керівнику ДП "НСК "Олімпійський" за ч. 5 ст. 191 КК України. На даний час місцезнаходження останнього встановлюється", - повідомила прес-служба прокуратури.

Крім того, до суду вже внесені клопотання про застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою з можливістю внесення застави в розмірі 13 млн грн.

Нагадаємо, у березні Державна аудиторська служба України заявила, що у зв'язку з великим обсягом заборгованості перед кредиторами майно і банківські рахунки Національного спортивного комплексу (НСК) "Олімпійський" у Києві арештовані.

Як повідомлялося, у січні прокуратура Києва оголосила підозру в розкраданні майже 5 млн грн під час Євро-2012 колишньому директору підприємства «Спецпостач» міжнародного благодійного фонду «Безпека країни».