Новини 13:20

Іноземця вигнали з України на рік за перевищення швидкості

20-річного громадянина Ізраїлю видворили за територію України на один рік за перевищення швидкості та невиконання вимог працівників міліції. Про це повідомила прес-служба ДАІ МВС України.

За інформацією прес-служби, водій чотири рази не відреагував на вимогу працівників ДАІ і не зупинився, рухаючись зі сторони Львова в напрямку Києва. Окрім цього, він їхав зі значним перевищенням швидкості.

Тільки після створення «штучного» затору за допомогою вантажних транспортних засобів на дорозі Київ-Чоп ДАІ-шникам вдалося зупинити водія.

«На запитання,чому водій чотири рази не зупинився на вимогу працівників міліції, той пояснив, що не зрозумів жестів інспекторів», – повідомляє прес-служба.

Працівники ДПС склали відносно іноземця два адміністративні протоколи: за перевищення дозволеної швидкості руху та невиконання вимог працівників міліції. Після чого працівники Державтоінспекції разом з водієм направились в Рівненський міський суд, де йому було призначено покарання у вигляді штрафу.

"Після засідання суду, порушник був направлений до відділу громадянства і реєстрації фізичних осіб при УМВС України в Рівненській області, де за порушення адміністративного законодавства України йому було винесено постанову про видворення за територію держави строком на один рік з записом в реєстраційних документах", - зазначає прес-служба.

схожі новини