Новини 23:31

У МВС підтвердили втечу Плотницького у РФ

Директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко підтвердив інформацію про те, що ватажок бойовиків "ЛНР" втік до Росії.

У Міністерстві внутрішніх справ України підтвердили втечу ватажка "ЛНР" Ігоря Плотницького до Російської Федерації. Про це повідомив директор департаменту комунікації МВС Артем Шевченко на совїй сторінці у Facebook.

"За даними моїх джерел ватажок луганських терористів Ігор "Плотва" Плотницький втік у Росію. Павуки у банці продовжують жерти один одного. Нагадую, що першого ватажка бойовиків Болотова не врятувало втеча до Москви і відхід від справ - 27 січня цього року він раптово там і помер від "серцевої недостатності", попивши кави", – йдеться у повідомленні.

Раніше портал 0642.ua, посилаючись на повідомлення у Telegram-каналі російського найманця в ОРДіЛО Олександра Жучковського, повідомив, що ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький втік до Росії після того, коли озброєні невідомі люди в камуфляжі оточили центр Луганська.

Як повідомлялося, 21 листопада озброєні люди в камуфляжі без розпізнавальних знаків оточили в окупованому Луганську будівлю так званого "Міністерства закордонних справ ЛНР" та весь урядовий квартал міста. Згодом, ватажок бойовиків "ЛНР" Ігор Плотницький виступив із заявою та повідомив, що ця ситуація пов'язана із відстороненням від займаної посади міністра внутрішніх справ Ігоря Корнету, що відбулося напередодні.

При цьому депутат Верховної Ради України Антон Геращенко повідомив, що конфлікт між "головою ЛНР" Ігорем Плотницьким та "екс-міністром внутрішніх справ ЛНР" Ігорем Корнетом розгорівся через те, що вони не поділили між собою контрабандні потоки, доходи від різного роду злочинної діяльності.

Згодом Укрінформу у телефоній розмові мешканці міста повідомили, що в Луганську кілька годин не працює телебачення та радіо.

схожі новини