Новини 2017-11-27 14:54

Голова Одеської ОДА вніс заставу за активіста, котрий вчинив напад на поліцейського

Учасника акції в Літньому саді Сергія Стерненка заарештували після конфлікту з правоохоронцями.

Голова Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов вніс 600 тисяч гривень застави за активіста Сергія Стерненка, якого заарештували після конфлікту з поліцейськими в Літньому саду.

"Щойно я вніс заставу за Сергія Стерненка. Я хочу, щоб моя позиція була зрозуміла і прозора. Це моя людська реакція на несправедливість. 600 тис. грн застави для того, хто кидався на поліцію, і 128 тис. грн застави для того, на чиїй совісті занапащені життя дітей у таборі «Вікторія». Де тут справедливість?» - написав Степанов у Facebook.

За словами очільника , радикальні форми протесту він не підтримує, але розуміє їхній привід

"Привід - обурливий, протест адекватний, форма протесту - не допустима!" – зауважив він.

Крім того, голова ОДА зазначив, що категорично не згоден з критикою на адресу правоохоронних органів, тому що "численна присутність поліції зірвала плани завести на мітинг у Міському саду тітушок, і влаштувати криваву бійню із захисниками Літнього театру".

Нагадаємо, 18 листопада в Одесі під час акції з недопущення будівництва на території Міського саду група осіб у балаклавах спровокувала конфлікт із поліцейськими, унаслідок чого шість правоохоронців отримали тілесні ушкодження. Правоохоронці відкрили за цим фактом кримінальне провадження за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу (хуліганство).

Як повідомлялось,11 листопада  у Суворовському районі Одеси сталася сутичка зі стріляниною, унаслідок якої було травмовано працівника поліції.