Новини 2017-11-27 17:03

У Польщі затримали угрупування, яке нелегально працевлаштовувало українців

Дозволи на роботу надсилалися до України та продавалися українцям, які на їхній основі отримували робочу візу від польського консульства.

Прикордонна служба Польщі затримала організовану злочинну групу, яка нелегально отримувала дозволи на роботу для громадян України. Про це повідомляє  RMF24.

Зазначається, що організація налічувала четверо осіб, якими керував 40-річний бізнесмен з Варшави.

Зокрема, кримінальна група отримувала дозволи на роботи типу "А" у Мазовецькому воєводстві, які передбачали "легальне" працевлаштування на території Польщі протягом 365 днів без перерви.

За даними правоохоронців, шахраї платили близько 200 злотих жителям Варшави, які опинилися в так званому скрутному матеріальному становищі, які потім зверталися із заявами з проханням видати ліцензію на роботу іноземцю у якості хатнього робітника.

"Дозволи на роботу надсилалися до України та продавалися українцям, які на їхній основі отримували робочу візу від польського консульства. Вартість такого дозволу коливається від 500 до 1000 дол", - заявила прес-секретар Бещадського відділу Прикордонної варти капітан Ельжбета Пікор.

Наголошується, що на пошуки зловмисників було витрачено два роки.

Нагадаємо, 23 листопада  Польщі заявили, що з 2018 року набудуть чинності нові правила щодо працевлаштування іноземців.

схожі новини