Новини 10:25

Трагедія в дитячому таборі "Вікторія". Чотири відсторонених посадовця повернулися до роботи

Ідеться про начальника управління капітального будівництва, керівника міської Державної архітектурно-будівельної інспекції, голову Київської райадміністрації та директора департаменту освіти і науки.

Одеські чиновники, яких відсторонили від посади через службове розслідування щодо пожежі в дитячому таборі "Вікторія", повернулися до роботи. Про це повідомляє місцеве видання "Думская".

Згідно з повідомленням,  йдеться про начальника управління капітального будівництва Бориса Панова, керівника міської Державної архітектурно-будівельної інспекції Олександра Авдєєва, голову Київської райадміністрації Володимира Сушкова та директора департаменту освіти і науки Олену Буйневич.

За інформацією, посадовців повернулися на роботу, бо завершилося службове розслідування.

"Закон передбачає, що службове розслідування не може тривати довше двох місяців. Після його закінчення люди були відновлені на роботі. Змінити щось може тільки вирок суду", - заявила прес-секретар муніципалітету Наталя Мальцева.

За її словами, чиновники повернулися до роботи трохи менше тижня тому.

У виданні зазначили, що результати службового розслідування міська влада публікувати наразі не планує. 

Як повідомлялося, мер Одеси Геннадій Труханов відсторонив низку чиновників через пожежу в дитячому таборі Вікторія. 

Нагадаємо, у ніч на 16 вересня в дитячому таборі "Вікторія" в Одесі згоріла двоповерхова дерев'яна будівля. У результаті загинуло троє дітей. Поліція відкрила провадження ч.2 ст.270 (Порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки) Кримінального кодексу України. Пожежа сталася через кип'ятильник, який був увімкнений у кімнаті вихователя.