Новини 2017-11-28 18:51

У Харкові активісти розтрощили декорації для зйомок серіалу про СРСР

Мова йде про другий сезон серіалу про слідчих військової прокуратури, які восени 1941 року прибувають до Харкова, щоб викрити шпигунську організацію.

У Харкові активісти розтрощили знімальний майданчик серіалу «За законом воєнного часу-2», мотивуючи це тим, що фільм прославляє дії НКВС та пропагує ворожу Україні ідеологію. Про це повідомляється на сторінці «Національного корпусу» в Facebook.

“У Харкові черговий місяць тривають зйомки серіалу, який пропагує ідеї СРСР та прославляє «подвиги» співробітників НКВС, що винищували населення України... В серіалі під назвою «За законом воєнного часу-2» знімаються актори, які входять в базу «Миротворець». Активісти Національного Корпусу чекали реакції правоохоронних органів, зверталися до ректора ХПІ з проханням сприяти в припиненні зйомок серіалу, що пропагує ворожу Україні ідеологію, але все безрезультатно. В результаті у представників НК, до складу якого входять і учасники бойових дій в зоні АТО, урвався терпець. Зйомки, що прославляють НКВС, СРСР і не відображають об'єктивність історичних подій, в нашому місті проводитися не будуть”, - йдеться в заяві.

Читайте також: Держкіно уточнило кількість заборонених російських фільмів та серіалів

Читайте також: Українському кіно бути. Які вітчизняні стрічки змогли отримати визнання на кінофестивалях

Повідомляється, що члени руху зірвали з будівель таблички з написами "Прокуратура" та "Хліб", перевернули деякі декорації та залишили на місці фотографії розстріляних НКВС і заморених голодом українців. Крім того, молоді люди віднесли до стін розташованого поруч російського посольства зірвані на знімальному майданчику зірки.

Як повідомлялося, з середини жовтня на території харківського "політеху" проходять зйомки другого сезону серіалу "За законами воєнного часу" - про слідчих військової прокуратури, які восени 1941 року прибувають в Харків з метою викрити діючу в тилу шпигунську організацію. Для зйомок кіношники перетворили Північний корпус ХНУ ім. Каразіна в Генеральну прокуратуру СРСР. В першій частині серіалу йшлося про роботу прокуратури в Києві. 

Серіал знімає кінокомпанія Star Media, яка заснована у 2006 році. В її доробку такі фільми та серіали як «Мата Харі», «Анна-детектив», «Штрафник», «Схід-Захід», «Убити Сталіна», «Винищувачі», «Анна Герман», «Справа гастроному №1», «Життя і пригоди Мішки Япончика», «Котовський», «В лісах і на горах», і багато іншого.

схожі новини