Новини 2017-11-29 19:57

Справи Майдану. В Києві активісти запалили фаєри, протестуючи проти гальмування розслідувань

Організатори акції стверджують, що за чотири роки влада не продемонструвала жодних зрушень у розслідуванні злочинів проти Майдану.

У Києві на Майдані Незалежності в річницю розгону студентів активісти низки громадських організацій, які протестують проти гальмування розслідувань злочинів Євромайдану, запалили фаєри та факели.

Протестувальники заявили, що мають намір пройти ходою до "основних винуватців бездіяльності в розслідуванні злочинів проти Майдану". Організатори акції стверджують, що за чотири роки влада не продемонструвала жодних зрушень у розслідуванні злочинів проти Майдану, "не затриманий і не покараний практично ніхто" з тих, хто причетний до поранень і загибелі людей на Майдані.

Читайте також: Злочини проти Майдану. Нардепи загальмували розслідування

Читайте також: На Майдані закликали владу прозвітувати щодо розслідування злочинів часів Революції Гідності

Крім того, учасники акції вважають, що "безкарність працівників Міністерства внутрішніх справ України" та "почуття вседозволеності" призвели до вчинення більш тяжких злочинів.

Раніше повідомлялося, що в центрі Києва зібралися близько 60 активістів низки громадських організацій, які протестують проти гальмування розслідувань злочинів, скоєних під час Революції гідності.

Нагадаємо, вночі з 29 на 30 листопада 2013 року "Беркут" жорстоко розігнав студентський Євромайдан на Майдані Незалежності у столиці.

схожі новини