Новини 2017-12-01 15:30

Допінговий скандал. МОК виніс покарання ще трьом спортсменкам РФ

Згідно з рішенням олімпійського комітету, спортсменкам анулювали результати на Олімпіаді в Сочі та довічно заборонили виступати на Олімпійських іграх.

Міжнародний олімпійський комітет виніс покарання ще трьом російським спротсменкам за порушення антидопінгових правил на Олімпіаді-2014 у Сочі. Про це повідомляєтсья на офіційному сайті організації.

Відповідне рішення було ухвалено за підсумками розслідування комісії МОК під керівництвом Деніса Освальда.

Так, результати російських лижниць Юлії Чекалевої, Анастасії Доценко, а також біатлоністки Ольги Зайцевої на Іграх 2014 було анульовано.

При цьому їм також довічно заборонено виступати на Олімпіадах.

Наразі МОК виніс покарання вже 25-ти спортсменам з РФ щодо порушення ними антидопінгових правил у Сочі-2014.

Раніше газета The New York Times опублікувала дані про підготовку маніпуляцій РФ на Олімпіаді в Сочі. Так, за чотири дні до початку Олімпіади голова Московської антидопінгової лаборатрії Грігорій Родчєнков передав міністру спорту РФ Віталію Мутку список атлетів, чиї допінг-проби планувалося підміняти.

Як повідомлялось, комісія Міжнародного олімпійського комітету (МОК) визнала винними в порушенні антидопінгових правил чотирьох російських лижників - Алєксєя Пєтухова, Максіма Вилєгжаніна, Євгєнію Шаповалову і Юлію Іванову. Всі вони довічно усунені від участі в Олімпійських іграх. Раніше аналогічне покарання отримали Олександр Легков та Євген Бєлов.

схожі новини