Новини 2017-12-04 10:30

В РФ суд заочно заарештував ще одного росіянина, який вступив до лав "Правого сектора"

За даними слідства, Алєксандр Валов підтримує "радикальні погляди, а також ідеї фашизму і націоналізму".

У Росії суд заочно заарештував  громадянина РФ Алєксандра Валова, який вступив до лав «Правого сектору». Про це повідомили у прес-службі Слідчого комітету РФ у понеділок, 4 грудня.

Зазначається, що російські слідчі продовжують розслідування кримінальних справ щодо ряду громадян РФ, «причетних до діяльності екстремістської організації «Правий сектор», забороненої рішенням Верховного суду на території Російської Федерації».

"За даними слідства, Валов підтримує радикальні погляди, а також ідеї фашизму і націоналізму. Не пізніше 2014 року він залишив Російську Федерації, попрямував на Україну і вступив до лав «Правого сектора». Він систематично брав участь в суспільно-масових заходах цієї організації, вів їх відео- та фотозйомку, а також поширював в Інтернеті відомості про це, пропагуючи таким чином екстремістську діяльність", - йдеться у повідомленні СК РФ.

Повідомляється, що слідство нібито має дані, що Валов за грошову винагороду бере участь в бойових діях сході України у складі батальйону «Азов».

"У зв'язку з цим його дії будуть додатково кваліфіковані за статтею Кримінального кодексу РФ про найманство", - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, 29 вересня Федеральна служба безпеки (ФСБ) Росії затримала колишнього охоронця народного депутата Дмитра Яроша Олександра Шумкова.

схожі новини