Новини 15:57

Унаслідок ударів по сектору Гази загинуло двоє палестинців

Згідно із заявою палестинської сторони, удар було завдано з території Ізраїлю.

У Міністерстві охорони здоров'я Палестини повідомили, що внаслідок авіаудару по північній частині сектора Гази загинуло щонайменше двоє палестинців. Про це в вівторок, 12 грудня, повідомляє Al Jazeera.

У Палестині наголошують, що удар було завдано з території Ізраїлю. Водночас ізраїльська армія заперечує свою причетність до авіаудару.

Як повідомлялося 12 грудня,  ізраїльська армія завдала удари по позиціях руху ХАМАС у секторі Гази у відповідь на ракетний обстріл території Ізраїлю. Зазначається, що армія  завдала удар танками і військово-повітряними силами.

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС.

Рада безпеки ООН зібралася на термінове засідання у зв'язку із заявою Трампа про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Усі 14 держав-членів дистанціювалися від одностороннього рішення Трампа і піддали його критиці. Однак, з огляду на право вето США, Радбез не стала приймати ні спільної заяви, ні резолюції.

Як повідомлялося 8 грудня, ізраїльська армія завдала удари по деяким об'єктам у секторі Гази у відповідь на ракетний обстріл території Ізраїлю.За інформацією армії країни, дві випущені в бік Ізраїлю ракети розірвалися на території сектора Гази. Палестинське агентство Maan повідомило, що воєнізоване угрупування Бригади Салах Ад-Діна взяло на себе відповідальність за обстріл.

Також у The Independent з посиланням на чиновників міністерства охорони здоров'я Палестини повідомили, що під час протестів в Ізраїлі біля кордону з Газою у результаті дій ізраїльської армії загинув палестинець. Кількість постраждалих унаслідок протестів в Ізраїлі перевищила 1000 осіб.

Згодом під час масових акцій протесту було затримано 13 палестинців. 

схожі новини