Новини 2017-12-15 23:47

Четверо палестинців загинули під час сутичок із ізраїльською поліцією

Потерпіли щонайменше 160 людей.

У п'ятницю, 15 грудня, піl час сутичок із ізраїльською поліцією загинули четверо палестинців, ще 160 поранені. Про це повідомляє Reuters.

Так, ізраїльські війська застрелили чотирьох палестинців під час нової хвилі протестів проти визнання Сполученими Штатами Єрусалиму столицею Ізраїлю.

Повідомляється, що більшість інцидентів сталися на кордоні з сектором Газа, де зібралися тисячі палестинців, кидали каміння в ізраїльських солдатів. Зазначено, що саме на кордоні з сектором Газа були вбиті двоє і поранені 150 палестинців. Ще двоє палестинців були вбиті на Західному березі річки Йордан. Там же ізраїльські силовики поранили ще 10 осіб.

Нагадаємо, Туреччина збирається звернутися в Організацію Об'єднаних Націй з ініціативою скасування рішення Сполучених Штатів Америки про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Так, президент Туреччини впевнений, що жодна країна світу не має права вважати себе вище міжнародних законів.

Як повідомлялося, терористична організація "Ісламська держава" погрожує США атаками через рішення щодо Єрусалиму.

6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У відповідь на цей крок ісламські країни визнали Східний Єрусалим столицею Палестини.

 

схожі новини