Новини 16:44

Суд зняв арешт з документів депутата Київради Кримчака

За інформацією адвоката, у політика вилучили копії та оригінали депутатських звернень, а також іншу документацію щодо земельних ділянок.

У Києві суд ухвалив рішення зняти арешт з деяких документів депутата Київської міськради Сергія Кримчака, які детективи Національного антикорупційного бюро вилучили в ході обшуків у рамках провадження щодо земельних махінацій у столиці. Про це пише Слово і діло.

За словами адвоката, Кримчак у зазначеній справі фігурує як свідок, але водночас у його квартирі був проведений обшук, де були вилучені документи.  Серед них виявилися копії та оригінали депутатських звернень Кримчака майже на 90 сторінок. Також була вилучена інша документація щодо земельних ділянок.

Адвокат зазначила, що політик є свідком у справі, а це означає, що накладення арешту на його майно з метою отримання зразків почерку є незаконним і безпідставним.

Детектив у судовому засіданні вважав, що арешт наклали обґрунтовано, а документи визнані речовими доказами в кримінальному провадженні.

Вислухавши доводи сторін, суддя зазначив, що детективом не представлені докази, що вилучені документи визнані речовим доказом. Таким чином, він задовольнив клопотання й зняв арешт із документів.

Нагадаємо, 13 вересня, Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) під процесуальним керівництвом прокурорів Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП) затримало депутата Київської міської ради Сергія Кримчака і його йомовірного спільника за підозрою у привласненні землі в столиці.

У 2010-2011 роках, перебуваючи на посаді секретаря Комісії Київради з питань земельних відносин та маючи доступ до інформації про наявність в столиці земельних ділянок, що перебувають у комунальній власності, організував злочинну схему заволодіння трьома з них, загальною вартістю понад 3,5 млн грн.

16 вересня  Солом'янський суд Києва обрав запобіжний захід депутату Київради Сергію Кримчаку в вигляді тримання під вартою з альтернативою застави 1,4 млн гривень. 19 вересня він вийшов під заставу.

Суд також заарештував три земельні ділянки ТОВ "Міральянс" та три компанії.

28 листопада суд заарештував кошти Кримчака. За інформацією, правоохоронці знайшли в Кримчака 100 тис. грн та 3,1 тис. доларів.

схожі новини

Новини RedTram

Loading...