Новини 2017-12-18 18:18

У Києві водіїв закликали не сідати за кермо через хуртовину

Обмежувальні заходи для вантажівок діятимуть до 06:00 19 грудня.

У Києві міська влада закликала водіїв утриматись від поїздок власними авто та надати перевагу громадському транспорту – за прогнозами синоптиків сильні снігопади у Києві триватимуть кілька днів. Про це повідомляє сайт КМДА.

«Також нагадуємо про заборону паркуватися в непередбачених для цього місцях. Переконливо просимо не залишати автівки на узбіччях доріг, аби не створювати складнощів для роботи снігоприбиральної техніки. Транспорт, що заважатиме прибиранню снігу, буде евакуйовано», - йдеться у повідомленні.

У КМДА наголосили, що ускладнення погодних умов у вигляді сильного снігу, хуртовини та вітру, у столиці триватиме до 20 грудня включно.

«До того часу у разі потреби буде обмежуватися в’їзд великогабаритного транспорту у столицю з метою забезпечення безперешкодної роботи снігоприбиральної техніки та зменшення можливості виникнення заторів. Так, зазначене обмеження діятиме 18 грудня з 17:00 орієнтовно до 22:00 та з 06:00 19 грудня у разі несприятливих погодних умов», - зазначається у повідомленні.

Нагадаємо, у Києві 18 грудня обмежили в'їзд фур та вантажівок на територію міста.