Новини 13:40

Парубій підписав продовження мораторію на продаж землі

Голова Верховної Ради передав законопроект на підпис президенту Петру Порошенку.

Голова Верховної Ради Андрій Парубій підписав законопроект №7350 "Про внесення змін до перехідних положень Земельного кодексу щодо продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення". Про це йдеться на сайті українського парламенту.

Згідно з інформацією на сайті, проект закону Парубій підписав 22 грудня і передав його на підпис главі держави.

Як повідомлялось, 7 грудня Верховна Рада ще на один рік продовжила мораторій на продаж землі сільськогосподарського призначення.

Нагадаємо, в Україні з 2002 року діє мораторій на купівлю-продаж земель сільськогосподарського призначення. Парламент кілька разів продовжував його дію. Зокрема, 6 жовтня 2016 року Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до розділу X "Перехідні положення" Земельного кодексу України щодо продовження заборони відчуження сільськогосподарських земель" (реєстр. №5321-1). Президент підписав його 28 жовтня. Закон продовжив ще на один рік термін дії мораторію на продаж або відчуження іншим способом земель сільгосппризначення, що нібито мало дати змогу врегулювати на законодавчому рівні процедуру обороту земель сільськогосподарського призначення.

схожі новини