Новини 2017-12-22 15:49

Гройсман розповів, яка галузь стане точкою економічного зростання країни у 2018 році

Біля п'ятої частини ВВП країни формує аграрний сектор.

Аграрний сектор і гірничо-промисловий комплекс стануть головними точками економічного зростання України у 2018 році. Про це заявив прем'єр-міністр України Володимир Гройсман на прес-конференції у п'ятницю, 22 грудня, передає кореспондент Тижня.

"Ми є аграрною країною. Я вважаю, що аграрний сектор, який формує сьогодні біля п'ятої частини ВВП країни є драйвером. Я глибоко переконаний у тому, що і гірничо-промисловий комплекс  є драйвером і потрібно підсилювати можливості цього комплексу. Модернізація інфраструктури – це є те, що буде створювати додаткові робочі місця і планувати позитивний розвиток національної економіки", - сказав Гройсман.

Він наголосив на тому, що українська продукція є достатньо конкурентною для того, щоби завойовувати нові ринки.

"Ми сьогодні маємо стрімке зростання двосторонньої торгівлі з багатьма країнами, у тому числі через інструменти вільної торгівлі. Також позитивно впливає угода про вільну торгівлю з Європейським Союзом, маємо зростання майже в 30%", - сказав прем'єр.

"Але завдання моє в наступному: щоб в Україні створювалася додана вартість. Щоб в Україні створювалися робочі місця і готовий продукт. Тому нам потрібно переходити від старовинного типу до створення конкретного продукту", - додав Гройсман.

Він також підкреслив, що вперше було виділено 4 млрд гривень на підтримку тваринництва в Україні

"Окремим драйвером буде військово-промисловий комплекс. У наступному році ми направляємо 16,5 млрд гривень на виробництво нового озброєння і модернізацію", - підсумував прем'єр.

схожі новини