Новини 2011-04-13 19:47

Єфремов вважає, що із заявою про Сороса попав прямо в точку

Народний депутат України "регіонал" Олександр Єфремов стверджує, що підвищений інтерес ЗМІ до його заяви про підготовку до виникнення в Україні керованого хаосу, як це відбулося в країнах Північної Африки, свідчить, що його інформація виявилася точною. Про це він повідомив журналістам у середу, 13 квітня, повідомляє прес-служба Партії регіонів.

«Я думаю, що якщо звичайний коментар підірвав інформаційний простір і викликав підвищений інтерес з боку журналістів, то, вочевидь, в даному випадку ми потрапили в саму точку», - заявив Єфремов.

При цьому Єфремов підкреслив, що відразу після повідомлень про сценарії, розіграні у країнах Північної Африки, він пояснив, що мова йде про керований хаос.

«Я говорив про керований хаос. Адже якщо взяти ситуацію, яка склалася в країнах Північної Африки - чітко видно, що відбуваються там події були спровоковані ззовні», - пояснив політик.

Напередодні в ефірі Луганської обласної телекомпанії Єфремов заявив, що має інформацію, що Джордж Сорос виділив кошти на те, щоб підготувати в Україні певну групу молодих хлопців, які могли б за прикладом Північної Африки запускати будь-які проекти.

Виконавчий директор Міжнародного фонду «Відродження» Євген Бистрицький вимагає від Єфремова оприлюднити дані, які свідчать про те, що Джордж Сорос виділив кошти на підготовку в Україні подій «за варіантом Північної Африки».