Новини 19:29

У КВУ назвали основні порушення на виборах до об'єднаних територіальних громад

За словами Кошеля, порушення на цих виборах нічим не відрізнялися від порушень під час попередніх виборчих кампаній.

Вибори до об'єднаних територіальних громад відбулися з великою кількістю порушень. Про це заявив голова комітету виборців України Олексій Кошель.

За його словами, порушення на цих виборах нічим не відрізнялися від порушень під час попередніх виборчих кампаній.

"Ми окремо дивимося на вибори в Одеській області і в усіх інших 50 громадах. Якщо підсумовувати 50 громад, традиційні проблеми і низька якість підготовки комісії, факти незаконної агітації, суцільний безлад у роботі комісії, спроби контролювати голосування за допомогою штучної кількості спостерігачів чи кандидатів із посвідченнями журналістів. Це проблеми не однієї, а вже низки кампаній", - заявив він.

Кошель зазначив, що на виборах до територіальної громади в Таїровому (Одеська область) до участі в голосуванні не було допущено одного з кандидатів.

"Кампанія в Таїровому від самого початку була нечесною і недемократичною. До виборів не було допущено одного із кандидатів, і є підстави сумніватися у рішенні щодо його недопущення до виборів. Це означає, що з самого початку кампанія не була рівною", - розповів він.

Нагадаємо, 24 грудня вибори в об'єднані територіальні громади відбувалися на 391 дільниці в межах 51 територіального округу. Раніше повідомлялося, що з початку голосування до поліції надійшло 23 повідомлення про порушення, з яких за 13 фактами відкрито кримінальні провадження.

Об'єднана територіальна громада - адміністративно-територіальна одиниця в Україні, утворена відповідно до закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад". Об'єднані громади утворюються в результаті добровільного об'єднання суміжних територіальних громад сіл, селищ, міст.

схожі новини