Новини 08:07

США вирішили скоротити бюджет ООН на $285 млн

Зазначимо, що Сполучені Штати Америки є одним з головних фінансових джерел ООН.

Постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі повідомила, що уряду країни вдалося узгодити скорочення бюджету Організації Об'єднаних Націй на 285 млн доларів в 2018-2019 роки. Про це 25 грудня повідомляє АР.

"Неефективність і перевитрати організації добре відомі, і ми не дозволимо використовувати щедрість американського народу", - підкреслила Хейлі.

Зазначимо, що США є одним з головних фінансових джерел ООН, які надають організації 22% основного бюджету.

Нагадаємо, 21 грудня постійний представник США при ООН Ніккі Гейлі різко розкритикувала резолюцію ООН щодо Єрусалиму та заявила, що Вашингтон не змінить рішення і перенесе американське диппредставництво до Єрусалима. 

Раніше Генасамблея ООН ухвалила резолюцію із закликом зберегти статус Єрусалима незмінним. Документ містить заклик до всіх держав "утримуватися від відкриття дипломатичних представництв у Єрусалимі".

Нагадаємо, 6 грудня президент США Дональд Трамп офіційно визнав Єрусалим столицею Ізраїлю, попри застереження мусульманських лідерів та союзників з країн-ЄС. У відповідь на цей крок ісламські країни визнали Східний Єрусалим столицею Палестини.

У відповідь Туреччина заявила про намір звернутися в Організацію Об'єднаних Націй з ініціативою скасування рішення Сполучених Штатів Америки про визнання Єрусалиму столицею Ізраїлю. Так, президент Туреччини впевнений, що жодна країна світу не має права вважати себе вище міжнародних законів

схожі новини