Новини 10:25

Суд зменшив розмір застави керівнику Об'єднаної гірничо-хімічної компанії

Раніше суддя задовольнив клопотання адвокатів Журила про скасування зобов'язань у вигляді носіння електронного браслета і здачі документів для виїзду за кордон.

Солом'янський райсуд міста Києва зменшив розмір застави з 12 млн грн до 1,2 млн грн для директора ПАТ "Об'єднана гірничо-хімічна компанія" Руслана Журила, якого підозрюють у завданні збитків державному підприємству на суму понад 300 млн гривень. Про це повідомили в Спеціалізованій антикорупційної прокуратурі.

Суд кілька днів тому задовольнив клопотання захисту і зменшив заставу.

Зазначимо, що раніше суд скоротив кількість зобов'язань, покладених на Журила. Зокрема, суддя задовольнив клопотання про скасування зобов'язань у вигляді носіння електронного браслета і здачі документів для виїзду за кордон.

Крім того, 25 листопада закінчився останній термін відсторонення Журила від посади. Нових рішень про відсторонення в судовому реєстрі немає.

Як повідомлялося, Солом'янський районний суд Києва 27-28 січня обрав голові правління ОГХК Руславнові Журилу запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів з альтернативою внесення застави в розмірі 100 млн грн. Згодом, Апеляційний суд Києва знизив заставу до 12 млн грн.

Нагадаємо, 25 січня слідчі НАБУ затримали та повідомили про підозру в.о. голови правління ПАТ «ОГХК». Також підозру оголосили начальнику відділу продажів і маркетингу підприємства та екс-заступнику директора ОГХК. За версією слідства, затримані причетні до завдання збитків державному підприємству на суму понад 300 млн гривень.

схожі новини