Новини 2017-12-29 12:08

Укроборонпром відзвітував про підсумки роботи за 2017 рік

За рік, що минає, українські військові отримали танки, БМП, літаки, артилерію, протитанкові ракетні комплекси, засоби протиповітряної оборони та іншу бойову техніку та зброю.

У 2017 році держконцерн "Укроборонпром" на 100% забезпечив виконання Державного оборонного замовлення. Про це в п'ятницю, 29 грудня, повідомляє прес-служба держконцерну.

"За цей рік до Збройних Сил Національної Гвардії та інших силових структур України передано 3 673 одиниць військової техніки та озброєння. З них 2053 – абсолютно нове та модернізоване озброєння. Цей результат став можливим завдяки роботі більш ніж 130 підприємств-учасників Концерну", -йдеться в повідомленні.

Зазначається, що українські військові отримали танки, БМП, літаки, артилерію, протитанкові ракетні комплекси, засоби протиповітряної оборони та іншу бойову техніку та зброю.

Зокрема, йдеться про більше, ніж півсотні танків "Булат", відновлених на харківському ДП "Завод ім. В. О. Малишева", десятки нових БТР-4 та БТР-3 від "ХКМБ ім. Морозова" та "Київського бронетанкового заводу", нові РЛС та засоби РЕБ від запорізької "Іскри", ракетне озброєння від КБ "ДККБ "Луч" та ДАХК "Артем" та інших зразків озброєння від заводів "Укроборонпрому".

Крім того, у 2017 році легкий переносний ракетний комплекс "Корсар", розроблений ДП "Державне Київське Конструкторське Бюро "Луч" був прийнятий на озброєння ЗСУ, що дозволило створити всі умови для розгортання серійного виробництва цієї зброї.

Нагадаємо, 26 грудня глава Міністерства оборони Степан Полторак підсумував досягнення реформи Збройних сил України в 2017 році.