Новини 2011-04-14 19:06

У Києві закрили станцію метро через невідомий пакет

Комунальне підприємство "Київський метрополітен" закрило для пасажирів станцію метро "Університет" через виявлення на ній підозрілого пакета.

Про це повідомила начальник прес-служби "Київського метрополітену" Надія Шумак.

За її словами, підозрілий пакет було виявлено співробітниками станції приблизно о пів на шосту вечора.

"О 17.32 виявлений підозрілий пакунок з дротами, що стирчали назовні. Пакунок виявили працівники метрополітену в так званому машинному залі, що розташований під ескалаторами", - повідомила прес-секретар СБУ Марина Остапенко.

"Цей предмет - це коробка з якимись проводами, обгороджена вона зараз спеціальними скатами й здійснюються заходи щодо з'ясування всіх обставин", - аявив начальника прес-служби Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві Володимир Поліщук.

На місце відразу викликали співробітників міліції й оперативну групу піротехніків.

О 17:59 станцію було закрито, а всіх пасажирів евакуйовано. Зараз поїзди не зупиняються на станції "Університет". За словами Шумак, вміст пакета поки що не з'ясовано.

Біля станцiї чергують автомобiлi "швидкої допомоги", пожежна машина і рятувальний пiдроздiл МНС, працівники СБУ та вибухотехнічного підрозділу МВС.

Нагадаємо, ввечері 11 квітня у Мінську в метро стався вибух, у результаті якого загинули 12 осіб. Правоохоронці заявили, що це був теракт. Вже затримано 5 підозрюваних. Внаслідок вибуху постраждала українка.