Новини 2011-04-14 20:21

Проти екс-голови Нафтогазу порушили кримінальну справу?

Генеральна прокуратура порушила проти екс-голови НАК «Нафтогаз України» Олега Дубини кримінальну справу в зв’язку з газовими угодами, що були укладені 19 січня 2009 року між господарюючими суб’єктами України та Росії - «Нафтогазом» і «Газпромом».

За словами джерел видання, Дубину вже викликали на допит в Генпрокуратуру і він давав свідчення. За відомостями джерел, саме ці свідчення стали одним з приводів для порушення нової кримінальної справи проти екс-прем'єрки Юлії Тимошенко.

Водночас, глава прес-служби Генеральної прокуратури Юрій Бойченко не зміг підтвердити або спростувати інформацію про порушення кримінальної справи проти Дубини. «Буде офіційна інформація - ми повідомимо», - запевнив він.

Вчора Генпрокуратура пред'явила звинувачення Тимошенко у перевищенні посадових повноважень при складанні угоди на постачання російського газу в 2009 році.
 
За словами заступника генерального прокурора Рената Кузьміна, збиток державі, заподіяний діями екс-прем'єра, склав більше 1,5 млрд грн. За новою справою Тимошенко загрожує від 7 до 10 років ув'язнення.

У 2009 році в присутності прем'єра України Юлії Тимошенко і глави російського уряду Володимира Путіна глави газових компаній двох держав підписали два контракти - т.зв. транзитний і контракт на поставку газу в Україні.

схожі новини