Новини 11:24

Професор Лондонського університету пояснив, що має робити Україна для поліпшення свого міжнародного іміджу

Вдома українці мають припинити думати, що політика — це щось таке, чим займається еліта.

Україна може змінюватися всередині країни та за кордоном. Вдома українці мають долучитися до справ на всіх рівнях, за кордоном Київ може зрозуміліше пропагувати свої цінності. Таку думку в інтерв’ю Тижню висловив професор Лондонського університету Бен О’Лоґлін.

«Вдома українці мають припинити думати, що політика — це щось таке, чим займається еліта. Інакше остання буде вільна діяти як їй заманеться, боротися один проти одного, марнувати гроші та ніколи не перейматися боротьбою з корупцією. Українці мають долучитися до справ на всіх рівнях: вулиці, району, міста, області тощо», — сказав він.

За кордоном, за словами професора, країна може зрозуміліше пропагувати свої цінності, кухню, поп-музику, безкрайню та красиву природу.

«Наприклад, Південна Корея обрала кілька аспектів своєї культури для активної реклами: бойове мистецтво тхеквондо, корейська поп-музика К-pop і страви кімчі. Україні потрібно обрати певні речі з власної культури, які є унікальними та привабливими, і почати просувати їх, щоб поліпшити імідж своєї країни у світі», — пояснив О’Лолін.

Детальніше читайте в черговому номері журналу «Український тиждень»

схожі новини