Новини 11:20

У мережі стартував благодійний аукціон для допомоги волонтеру АТО

Бєлєвич був керівником громадської організації "Бахмут Український", яка надає допомогу переселенцям, військовим різних підрозділів та пораненим бійцям в шпиталі.

У прифронтовому Бахмуті в п'ятницю, 12 січня, стартував благодійний онлайн-аукціон для збору коштів на лікування волонтера Валерія Бєлєвича, який захворів на рак легенів.

Зазначимо, що Бєлєвич очолював громадську організацію "Бахмут Український", яка надає допомогу переселенцям, військовим різних підрозділів та пораненим бійцям в шпиталі.

Так, аукціон стартував на сторінці "Допомога волонтеру Валерію Бєлєвичу" у Facebook.

Першими лотами стали крило російського безпілотника, збитого в АТО, вази з гільз та хенд-мейд подушка з символом року від рекордсменки Книги рекордів України.

"На сторінці також з’являться особисті лоти від співачки Анастасії Приходько, поета та письменника Сергія Жадана, гурту "Без Обмежень", художника Сергія Захарова. Вже є домовленість про цікаві артефакти з Ірмою Вітовською, низкою діячів культури та науки", - йдеться в повідомленні.

Крім того, участь в аукціоні взяли й звичайні українці: з Івано-Франківська передали унікальні листівки УПА, з Києва – саморобки, зроблені на уламках снарядів. Також на аукціоні буде виставлений унікальний військовий трофей та частина вуличної атрибутики з окупованого Донецька.

"Лоти хенд-мейд будуть представлені на різні смаки: від дитячих подушок чи янголів ручної роботи до ляльок-мотанок, яких бахмутські майстрині робили в часи окупації разом з дітьми в приміщенні навпроти штабу так званої "ДНР", чи оригінальних соляних ламп Є і дуже щемливі речі: ікона ручної роботи, яку волонтери повісили в військовому шпиталі під час виводу військ з Дебальцевого, набір "сухпай", який залишився у старшини медичної роти в лютому 2015 року", - йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, у листопаді 2017 року український аналог Залізного трону із "Гри престолів", створений в зоні АТО із зібраних там боєприпасів, продали на аукціоні за 150 тис. грн, виручені кошти підуть на допомогу бійцям АТО.