Новини 2018-01-12 11:39

ЗСУ почали підготовку операторів Javelin - ЗМІ

Після завершення мовної підготовки кандидати будуть направлені за кордон для проходження навчання щодо бойового застосування ракетних комплексів.

Збройні сили України 15 січня розпочнуть підготовку розрахунків протитанкових ракетних комплексів Javelin, які США планують передати Україні. Про це повідомляє інформаційний портал про розвиток українського війська та силових структур Ukrainian Military Pages.

 

"Підготовка кандидатів розпочнеться з 15 січня на базі Національної академії сухопутних військ імені гетьмана П. Сагайдачного із проведення мовної підготовки з метою набуття необхідного рівня знання англійської мови", - йдеться у повідомленні.

 

За інформацією порталу, після завершення мовної підготовки відібрані кандидати будуть направлені за кордон для проходження навчання щодо бойового застосування ракетних комплексів.

 

 

Як повідомлялося, 21 грудня Державний департамент США схвалив рішення про затвердження постачання в Україну летальної зброї, зокрема, снайперських систем, на загальну суму $45 млн.

 

Нагадаємо, 12 грудня президент США Дональд Трамп підписав оборонний бюджет США на 2018 рік, в якому передбачається виділення $350 млн для надання безпекової допомоги Україні. З-поміж іншого, документ санкціонує надання Україні летальних озброєнь оборонного характеру та суттєво розширює параметри підтримки з боку Сполучених Штатів у безпековій та оборонній сферах.

схожі новини