Новини 17:57

У Київавтодорі прокоментували інформацію про "обвал" мосту

На шляхопроводі сталася ДТП, наразі рух транспорту відновили.

Інформація деяких ЗМІ про обвал у Києві частини шляхопроводу на перетині проспекту Комарова та бульвару Вацлава Гавела не відповідає дійсності. Про це повідомили в комунальній корпорації "Київавтодор".

 

"Наголошуємо, що жодних пошкоджень самого шляхопроводу або його несучих конструкцій внаслідок ДТП немає", - заявили в "Київавтодорі".

 

У комунальній корпорації пояснили, що на мосту сталася ДТП за участю транзитної вантажівки з напівпричепом, під час якої було пошкоджено тимчасову металеву конструкцію, що була встановлена для ремонту шляхопроводу. Наразі роботи з розбирання наслідків аварії завершено, рух транспорту відновлено у звичайному режимі.

 

"Унаслідок порушення Правил дорожнього руху, а саме: перевищення висоти транспортного засобу, сталося ДТП за участю транзитної вантажівки з напівпричепом, що призвело до пошкодження тимчасової металевої конструкції, яка була встановлена для ремонту шляхопроводу. Наразі роботи з розбирання металевої конструкції завершено, рух транспорту відновлено у звичайному режимі", - зазначили в Київавтодорі.

 

Як повідомлялося, раніше деякі ЗМІ поінформували, що в понеділок, 22 січня, на шляхопроводі, розташованому на перетині проспекту Космонавта Комарова і бульвару Вацлава Гавела, обвалилася частина конструкцій.

 

Нагадаємо, у столиці 27 лютого 2017 року обвалилася частина Шулявського мосту. Причиною руйнування стали корозія бетону консолей і надмірна динаміка від великовантажного транспорту. Після цього тодішній керівник Київавтодору Олександр Густєлєв написав заяву на звільнення.

схожі новини