Новини 2018-01-23 16:42

НАЗК внесло приписи міністру екології та директору НАБУ

Приписи стосуються першого заступника керівника Бюро та директора Приазовського національного природного парку.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи директору Національного антикорупційного бюро Артему Ситнику та Міністру екології та природних ресурсів  Остапу Семераку. Про це в вівторок, 23 січня, повідомляє прес-служба НАЗК.

 

Зазначається, що припис Ситнику внесли щодо першого заступника Гізо Углави за результатами перевірки декларацій за 2015 та 2016 роки.

 

"Встановлено, що в декларації за 2015 рік суб’єкт декларування (Углава - Ред.) не відобразив об’єкт нерухомості, який на кінець звітного періоду належав члену його сім’ї на праві власності, а у  декларації за 2016 рік зазначив інформацію, що не відповідає дійсності в частині розміру доходу, який нарахований йому  у вигляді заробітної плати", – йдеться в повідомленні.

 

У НАЗК також зазначили, що Углава неналежно вказав у деклараціях інформацію щодо вартості нерухомого майна, невірно зазначив дату купівлі членом його сім’ї автомобіля, а також суму грошових активів члена сім’ї, що розміщені на рахунку в банку.

 

"Відповідно до абзацу другого частини четвертої статті 45 Закону, у разі виявлення у декларації недостовірних відомостей суб’єкт декларування зобов’язаний подати відповідну декларацію з достовірними відомостями", – наголосили в прес-службі.

 

Антикорупційне відомство  також повідомило, що Міністру екології винесли припис стосовно директора Приазовського національного природного парку Дмитра Воловика через конфлікт інтересів. НАЗК встановило, що Воловик після призначення на посаду директора, не передав свої корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів.

 

"Такими діями Дмитро Воловик порушив вимоги частини першої статті 36 Закону щодо запобігання конфлікту інтересів", – наголосили в Агентстві.

 

Нагадаємо, 29 грудня Національне агентство з питань запобігання корупції внесло припис про порушення вимог законодавства щодо етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів голові Державної архівної служби України Тетяні Барановій.