Новини 2018-01-24 16:57

США повідомили про ліквідацію штаб-квартири та командного центру ІДІЛ у Сирії, є загиблі

Близько 150 бойовиків "Ісламської держави" загинули внаслідок прицільних авіаударів біля міста Аль-Шафах 20 січня.

У Сирії, у провінції Дейр-ез-Зор, міжнародна антитерористична коаліція знищила штаб-квартиру та командний центр терористичного угруповання ІДІЛ. Про це повідомив командир спеціальних сил антитерористичної коаліції, генерал-майор армії США Джеймс Джеррард.

 

Зазначається, що близько 150 бойовиків "Ісламської держави" загинули внаслідок прицільних авіаударів біля міста Аль-Шафах 20 січня.

 

Джеррард заявив, що антитерористична коаліція та її партнери – бійці Сирійських демократичних сил, куди входять загони самооборони курдів, "продовжать знаходити, відслідковувати та вбивати терористів "Ісламської держави". Він також додав, що мирні жителі в резкльтаті удару не постраждали.

 

За словами генерал-майорм армії США, авіаударам передувала розвідувальна операція, до якої були залучені бійці Сирійських демократичних сил.

 

Нагадаємо, 31 грудня 2017 року президент США Дональд Трамп повідомив, що міжнародна коаліція по боротьбі з терористичним угрупованням "Ісламська держава" відвоювала майже всю захоплену бойовиками територію в Іраку та Сирії.  

схожі новини