Новини 2018-01-26 20:12

Порошенко підбив підсумки поїздки в Давос

.

Президент України Петро Порошенко наголосив, що під час зустрічей на Всесвітньому економічному форумі в Давосі відбулися детальні та конструктивні переговори з партнерами та міжнародними фінансовими організаціями. Про це він заявив за результатами візиту до Давоса.

 

«Надзвичайно задоволений результатом нашого перебування в Давосі. Відбулися дуже детальні та конструктивні переговори з нашими партнерами та міжнародними фінансовими організаціями. Ніколи не було такої кількості запитань щодо зустрічі з провідними міжнародними інвесторами. Це – сигнал для нашої країни активізувати земельну реформу та реформу приватизації. Маємо зробити все для реалізації економічного зростання в 2018 році», - зазначив Порошенко в Facebook.

 

«Хочу окремо подякувати Ukraine House Davos, який став центром донесення правдивої інформацію про інвестиційну привабливість України. Вдячний команді за фантастичну роботу!», - підсумував глава держави.

 

Читайте також: Давос без «зрад» і «перемог

 

Як відомо, Порошенко перебуває у Швейцарії на Всесвітньому економічному форумі, який проходить в Давосі 23-26 січня. Під час візиту Порошенко провів зустрічі із прем’єр-міністром Республіки Хорватія Андреєм Пленковичем, з президентом групи Світового банку Джим Йонг Кімом, з прем'єр-міністром Нідерландів Марком Рютте, з президентом Швейцарії Аленом Берсе, з прем'єр-міністром Держави Ізраїль Беньяміном Нетаньягу, з віце-президентом Європейської Комісії з питань Енергетичного союзу Марошем Шефчовічем, з державним секретарем США Рексом Тіллерсоном, директором-розпорядником МВФ Крістін Лагард та іншими міжнародними партнерами.

схожі новини