Новини 2018-01-26 22:59

У Луганську терористи не пустили спостерігачів ОБСЄ на склад із "путінськими КамАЗами"

Четверо бойовиків "ЛНР", двоє з яких були озброєними, завадили СММ відвідати складський комплекс після того, як туди проїхав конвой з десяти тентованих вантажівок.

Спостерігачі Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ заявили, що у Луганську бойовики "ЛНР" завадили представникам місії відвідати склад з так званим "гумконвоєм", який напередодні прибув на окупований Донбас із РФ. Про це йдеться у звіті місії, опублікованому на сайті ОБСЄ.

 

Повідомляється, що в окупованому Луганську четверо бойовиків "ЛНР", з яких двоє були озброєними, завадили СММ відвідати складський комплекс після того, як туди проїхав конвой з десяти тентованих вантажівок, які мали російські номерні знаки та напис "Гуманітарна допомога з Російської Федерації".

 

"Один із членів "ЛНР" сказав, що СММ потребує дозволу від членів "ЛНР" для доступу на об'єкт", - сказано у звіті.

 

Нагадаємо, 25 січня Росія відправила на тимчасово окуповані території Донбасу черговий так званий «гуманітарний конвой».

 

У РНБО підкреслили, що неодноразово фіксувалася активізація бойовиків та збільшення кількості обстрілів сил АТО одразу після отримання вмісту російських вантажівок. Крім того, президент України Петро Порошенко зазначав, що у "гумконвоях" РФ на Донбас завозять пальне та зброю для терористів.

схожі новини