Новини 2018-01-29 16:25

У Адміністрації морських портів прокоментували обшуки НАБУ

У АМПУ заявили, що обшук в Одесі проводиться на підставі ухвали Солом’янського райсуду Києва.

Адміністрація морських портів (АМПУ) у понеділок, 29 січня, підтвердила обшуки Національного антикорупційного бюро в Одесі та повідомила, що слідчі дії пов'язані із попереднім керівництвом держпідприємства. Про це повідомляє прес-служба АМПУ.

 

Зазначається, що обшук на території Одеської філії АМПУ проводиться на підставі ухвали Солом’янського райсуду Києва.

 

Згідно з повідомленням, слідчі дії правоохоронців пов'язані із кримінальним провадженням за фактом привласнення в 2015 році коштів посадовцями ТОВ "Техморгідрострой" за попередньою змовою зі службовцями АМПУ.

 

"У ході обшуку вилучаються документи, перелічені в ухвалі слідчого суду, для подальшого розслідування. Ми надаємо всебічну підтримку у проведенні слідчих дій, адже для нас є важливим виявлення фактів зловживань на місцях та притягнення винних до відповідальності", – зазначив заступник голови АМПУ з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський.

 

Нагадаємо, 29 січня  Національне антикорупційне бюро повідомило, що проводить обшуки в місті Києві та Одеській і Миколаївській областях. Обшуки проходять в рамках розслідування, пов’язаного з ймовірними фактами зловживань при закупівлі послуг з днопоглиблення в Бердянському та Маріупольському морських портах у 2015 та 2016 роках.

 

Згодом, стало відомо, що правоохоронці затримали двох чиновників Адміністрації морських портів.