Новини 13:26

У НОК розповіли, скільки українських спортсменів поїде на Олімпіаду-2018

33 спортсмени представлятимуть Україну на зимових Олімпійських іграх у Пхьончхані.
Україну представлятимуть 33 спортсмени на зимових Олімпійських іграх-2018, що відбудуться у Пхьончхані з 9 по 25 лютого. Про це повідомляє Національний олімпійський комітет України.
 

"Саме стільки спортсменів виконали умови кваліфікаційного відбору міжнародних федерацій з зимових видів спорту, виборовши відповідні ліцензії, що дають право участі в найголовніших спортивних стартах чотириріччя, і увійшли наразі до заявки Олімпійської збірної України, яку затвердив Міжнародний Олімпійський Комітет і Оргкомітет Ігор-2018", — йдеться у повідомленні.

 

Спортсмени змагатимуться у 9 з 15 видів спорту, а саме: у біатлоні (11 спортсменів), фігурному катанні (4 спортсмени), санному спорті (6 спортсменів), фристайлі (3 спортсмени), лижних гонках (4 спортсмени), гірськолижному спорті (2 спортсмени), сноубордингу (1 спортсмен), скелетоні (1 спортсмен) і лижному двоборстві (1 спортсмен).

 

Також у НОК оприлюднили поіменний склад національної Олімпійської збірної команди України.

 

Як повідомлялось, раніше Федерація лижних гонок України відмовилася від олімпійської ліцензії у фрістайлі Анастасії Новосад.