Новини 2018-02-02 08:09

Посол США заявила, що Україна повинна йти вперед у питанні Антикорупційного суду

Марі Йованович наголосила, що президентський законопроект необхідно включити до порядку денного і врахувати рекомендації Венеціанської комісії.

Посол США в Україні Марі Йованович заявила, що Україні необхідно йти вперед у питанні створення Антикорупційного суду. Про це вона сказала в інтерв'ю програмі "Право на владу", повідомляє "Українська правда".

 

"Я наголошую на тому, що потрібно йти вперед з Антикорупційним судом. Законопроект Порошенка зареєстровано у Верховній Раді, тепер необхідно включити його до порядку денного і врахувати рекомендації Венеціанської комісії", — підкреслила вона.

 

Також Йованович додала, що США  й надалі підтримуватимуть Україну.

 

"Я думаю, що США й надалі підтримуватимуть Україну. У нас дуже міцні двосторонні відносини, особливо щодо безпеки України", — додала вона.

 

Читайте також: Створення Антикорупційного суду. За що критикують президентський законопроект у міжнародних організаціях

 

Раніше голова представництва Міжнародного валютного фонду  в Україні Йоста Люнгман заявив, що ухвалення закону про Антикорупційний суд і виконання обіцянок щодо приведення цін на газ до ринкового рівня є основними умовами завершення четвертого перегляду програми розширеного фінансування МВФ та виділення траншу кредиту. 

 

Додамо, що директор Світового банку у справах України, Білорусі та Молдови Сату Кахконен заявила, що Антикорупційний суд є критичним питанням для співпраці з Україною.

 

Нагадаємо, 22 грудня 2017 року у Верховній Раді зареєстрували законопроект "Про Вищий антикорупційний суд", внесений президентом України Петром Порошенком. Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що Антикорупційний суд в Україні необхідно створити терміново.